Otwórz menu główne

Zmiany

Renesmee Cullen

Dodane 542 bajty, 4 lata temu
M
Anulowano wersję użytkownika 89.78.90.5
{{Wikipediapage}}
'''Renesmee „Nessie” Carlie Cullen''' – półwampir, dzieciątko [[Bella Swan|Beli Słan]] i [[Ędward Ącki|Ędwarda Ą...]] pardon, [[Edward Cullen|Ędwarda Kulena]], pojawia się w czwartej części sagi Zmierzch – [[Przed świtem (powieść)|Brejking Dałn]].
== Imię ==
Renesmee swoje imię zawdzięcza wyjątkowej pomysłowości Belli. Imię ''Rene'' wzięło się od ulubionych leków na zgagę Edwarda, zaś ''Esme'' – od imienia stuletniej babci malutkiej. ''Carlie'' to połączenie mieszanka imion matek Belli dziadków – Carlise'a i Edwarda. Rene to matka BelliCharliego, a Esme pana Cullenaaczkolwiek Carlie może być aluzją do Rosji ([[Władimir Putin|car]] kłamie).
== Ciąża i poród ==
Po ślubie Isabella [[ślub]]ie Bella i Edward spędzili mieli noc poślubną <ref>Upojną jak [[tanie wino]]...</ref> na ,,Wyspie Esmeewysepce szumnie nazywanej ''Wyspą Esme''. Jakiś czas później Bella zaczęła wymiotować. Młoda pani Cullen odkryław końcu zorientowała się że jest w ciąży<ref>Tylko nie myślcie, że zawsze to robiła.</ref> i zrozumiała, że jest w ciążyz Ędziem. Ten fundnął bilety powrotne do domu i powrócili w <s>glorii blasku i chwały</s> zdeprawowaniu i wstydzie.Bellą opiekowała zajęła się [[Rosalie Cullen, siostra Edwarda|taka blondi]]. Wraz z upływem czasu okazało się, że ciąża będzie krótsza o ok. jakieś osiem miesięcy. Dziecko podczas porodu złamało Belli żebra i uszkodziło kręgosłup. Lecz Dzieciaczek bardzo kochało kochał swoją matkę[[Matka|mamę]]. Edward w czasie Podczas porodu przemienił Bellę w wampiraokazywał jej miłość łamaniem jej żeber i rozrywaniem bebechów.
== Życie codzienne ==
Na codzień Renesmme Renesmee piła krew, spędzała czas z rodzicamibawiła się, cykała zdjęcia i rosła jakieś 5 cm na dzień. Bardzo szybko rosłaJej ulubionym zajęciem było podgryzanie wilkołaka oraz wyginanie łyżek. Uwielbiała czas spędzać z wilkołakiem JacobemUroczy dzieciak, który ją sobie wpoił.prawda?
== Walka ze [[zuo|złymi]] wampirami ==
== Wygląd i zachowanie ==
Renesmee została stworzona po to, by ładnie wyglądać. Po tatusiu odziedziczyła wyjątkową inteligencję, kolor włosków, buzię i ząbki, a po mamusi oczka (jak [[Harry Potter|Euri Pota]]) w kolorze błota. Sypiała na początku w ramionach swojej rodzinki, a gdy jej rodzice dostali domek(miejsce do...ghm...to czytają dzieci), miała własne [[Łóżko|łóżeczko]]. Jej supermoce polegały na przekazywaniu myśli innym. Interesujące jest to, że ta umiejętność działała na wszystkich, nawet na Bellę-Jestem-Odporna-Na-Supermoce-Innych-Wampirów.
== Ciekawostki ==
Z genetycznego punktu widzenia Renesmee jest [[szympans|szympansem]] lub ma zespół Downa (ma 24 pary chromosomów).
{{przypisy}}
2837

edycji