Otwórz menu główne

Zmiany

Mem

Dodane 1147 bajtów, 9 lat temu
[[Video:PawełJumper|thumb|200px|right|Internetowy mem – przykład 3]]
Era Web 2.0 i szybkiej, międzyludzkiej komunikacji sprawiła, iż memy osiągnęły formę zero-jedynkową. [[Wirus albański]] sieje wbrew pozorom większe spustoszenie niż trojan, albowiem wnika w nasze umysły i transformuje się w [[łańcuszki|łańcuszek szczęścia]]. [[Fakty o Chucku Norrisie]] i [[Nonźródła:Fakty o twojej starej|twojej starej]] zalewają strony, nawet gdy temat dotyczy nowej szczoteczki Aquafresh. [[4chan]] – /b/tardzi to posłańcy memów! [[Demotywatory]] też na tym żerują. Nie wspominając o znanym [[LOL]].
Obecnie memy królują w polskich szkołach. Uczniowie podzielili się na trzy grupy występujące w podstawówkach/gimnazjach :
Memowiec - odmiana ucznia który próbuje rozbić atmosferę na lekcji. Najczęściej robi to strzelająć ( bądź komentując ) memami " na topie" na lewo i prawo. Dobry mem w odpowiednim momencie i w odpowiednim czasie potrafi roześmiać całą klasę, zniszczyc atmosferę lekcji i zapewnić uwagę dla całej klasy za " nie skupianie uwagi na temacie lekcji"
Memowiec-Nerd - osobnik bardzo często spotykany. Po dobrym memie "memowca" śmieje się jak świnia i zaczyna go powtarzać z niezwykłą pasją, myśląc że gdy go jeszcze raz powtórzy dostanie +5 do respektu i klasa zacznie się śmiać ( jak w przypadku memowca ). Jednakże klasa tępi takich osobników i nazywa go zwykle "przy*@#!" albo po prostu debilem.
Nerd - osobnik najrzadziej spotykany. Na lekcji siedzi cicho i zwykle śmieje się z memów "memowca" i wyśmiewa "memowców-nerdów". Bardzo podatny na powtarzanie memów po lekcjach i na przerwach między lekcjami ( najczęściej spotykane memy to : ale urwałłłłł, RURKU ! itp. )
== Memy na Nonsensopedii ==
Anonimowy użytkownik