Otwórz menu główne

Zmiany

Napój energetyczny

Usunięte 500 bajtów, 9 lat temu
M
Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Ciemnowidz. Autor wycofanej wersji to 89.229.85.201.
*'''[[Red Bull]]''' – napój ten początkowo zawierał substancje chemiczne, które powodowały rośnięcie u ludzi skrzydeł, za pomocą których mogli swobodnie latać w przestworzach. Niestety z powodu licznych wypadków zdarzających się podczas lotu, takich jak zaplątanie się w linie wysokiego napięcia lub wkręcenie w turbiny [[samolot]]u (przyczyna katastrofy lotniczej Airbusa A-330) produkcja została zakazana. Obecnie Red Bull ma zmieniony skład, a hasło: ''Red Bull doda ci skrzydeł'', to jedynie nawiązanie do historii produktu.
*'''[[Burn]]''' – spożywany najczęściej przez subkulturę metalową oraz satanistów podczas czarnych mszy, aby wzmocnić kontakt z Szatanem. Został na jakiś czas wycofany ze sklepów, gdyż przedawkowanie jednego z zawartych w nim składników powodowało samozapłon osoby spożywającej.
*'''Phoenix''' - (wym.Przez większość osób tak jak się pisze) Napój produkowany w Polsce,z czego wynika że jest bardzo kozacki.Feniks ma duże uznanie wśród fanów Harryego Pottera,gdzie ten owego ujeżdżał.O Feniksie nikt nic nie wie,bo jest sprzedawany tylko w elitarnych warzywniakach,do których nikt nie ma wstępu.Jest również mistrzem ciętej riposty,albowiem gdy Red Bull doda Ci skrzydeł,zdaniem Fenka prawdziwa energia nie potrzebuje skrzydeł(nikt nie wie o co w tym chodzi)
== Zobacz też ==
4090

edycji