Otwórz menu główne

Zmiany

Daimos

Dodane 255 bajtów, 4 lata temu
brak opisu edycji
*'''Generał Laiza''' – posiada tytuł inżyniera, zajmuje się budową robotów, które potem psuje Casanova Daimosem. Jest zakochana w Richiterze, jednak on jest za tępy, żeby to zauważyć. Jej atrybutem jest bat, za pomocą którego wybija z głów leniuchom obijanie się i buntownikom myśli o stawianiu się jej lub jej szefostwu. Non stop obiecuje Richiterowi robota doskonałego, jednak potem olewa całą sprawę i robi wszystko na przysłowiowy odpierdol. W efekcie walkę jej robotów bojowych z Daimosem można podsumować krótkim stwierdzeniem: ''veni, vidi i nici'', w domyśle - nici z robotów bojowych. Współpracuje z Balbasem jako "mózg" tandemu.
*'''Wielki Generał Olban''' – zły król wszystkich Bamisjan, wkurza go fakt że [[Japonia]] jest lepsza od jego armii. Zlecił zabójstwo Leona (ojca Richitera oraz Eriki) rozpętując I wojnę kosmiczno-światową. Jak każdy czarny charakter, nigdy się nie uśmiecha. Nigdy się nie goli, przez co ma olbrzymi zarost (stąd jego ksywka), a w zimę dorabia sobie jako bamisjański mikołaj. Ostatecznie zabił go, nienawidzący konkurencji, Richiter.
*'''Komendant Gero''' – przytyłkowiec Olbana, który zabił Leona dostając w zamian paczkę tanich [[papierosy|papierosów]] dla których, jak widać, zrobi wszystko. Wazeliniarz i włazidupek. Z wyglądu przypomina fioletowego dzwonnika z Notre Dame, oczywiście ze skrzydłami<ref>Zdaniem [[Kowalski (Madagaskar)|jednego pingwina]] z pewnego znanego kwartetu Gero wygląda tak, jakby przejechał po nim pociąg towarowy, potem drezyna, potem jeszcze większy pociąg towarowy, a na końcu przebiegła po nim wycieczka szkolna</ref>. Ma wadę zgryzu przez co zawsze wyszczerza żółte zęby. Richiter zabił go nożem, kiedy odkrył, że to on skasował jego ojca.
*'''Komandor Miwa''' – największy fanatyk na Ziemi. Czerpie przyjemność w zabijaniu Baamisjan i osobistym mordobiciu. Psychol i świr, nie posiadający żadnych zdolności strategicznych i dowódczych, co czyni go najlepszym kandydatem na stanowisko Naczelnego Komendanta Sił Azjatyckich. Nie spocznie, dopóki nie dowie się, gdzie jest podwodna baza Baamisjan<ref>odpowiedź na to pytanie brzmi: ''Pod wodą, oczywiście.''</ref>. Materialista, uwielbia dostawać nagrody i medale, co jest konsekwencją rozpieszczenia go przez [[matka|mamusię]]. Należy do partii nazistowskiej, rasista, prowadził kampanię przeciwko innym rasom niż Ziemianie. Najbardziej nie lubi, kiedy się go ciągnie za [[wąsy]]. Próbował przejęć funkcję bossa na Daimowiku, co mu się nie udało. Ostatecznie wygnany z Japonii i zamknięty w wariatkowie.
Anonimowy użytkownik