Otwórz menu główne

Zmiany

AssaultCube

Dodany 1 bajt, 7 lat temu
* '''Pistolet Maszynowy''' – Takie małe cudo dobre na średnie i dalsze dystanse. Jedna seria, a wróg leży. Jeśli to przeciwnik go używał, to my leżymy.
* '''Shotgun''' – świetny na kamperów, ale nie nadaje się na szturm. Po strzale z bliska z wroga nie zostają nawet skarpetki.
* '''Karabin Snajperski''' – po Po kiego grzyba do takiej gry snajperka? Nie wiem, jednak super [[pr0|pr0]] umieją jej używać i nak{{cenzura3}}wiają z niej noobów niczym Stachanow węgiel, tym samym przodując w statystykach i doprowadzając do obłędu pozostałych graczy. * '''Karabin''' – takie Takie cuś, jak snajperka tyle że bez celownika. Właściwie mało kto tego używa, bo ani dobre do kampienia, ani do szturmowania...
* '''Pistolet(y)''' – Jeden pistolet, a od czasu do czasu dwa, dzięki czemu możemy się poczuć jak bohaterowie filmów Johna Woo. Strzelają szybciej niż uzi...
* '''Granaty''' – najrzadziej używanyNajrzadziej używane. [[Noob|Nooby]] często się nim nimi wysadzają, ale to akurat dziwne nie jest.* '''Nóż''' – broń Broń używana przez [[pro|suberuberpr0]] jeszcze częściej niż karabin snajperski. Przydatny, kiedy chcemy zaszpanować na serwerze i w sytuacji 1 na 1 pokonujemy wroga z shotgunem. Z miejsca szacun +5.
== Typy graczy spotykanych w AssaultCube==
Anonimowy użytkownik