Otwórz menu główne

Zmiany

AssaultCube

Rozmiar się nie zmienił, 7 lat temu
== Dostępne Tryby Gry ==
* '''Deathmatch''' – wysoce Wysoce obciążający nasz [[mózg|mózg]] tryb rozgrywki. Bierzemy giwerę i nawalamy do wszystkiego co się rusza.* '''Team Deathmatch''' – to To samo co wyżej, tyle ze z podziałem na drużyny (Czerwoni i Niebiescy).
* '''Capture The Flag''' – To samo co wyżej, z tym że jedna drużyna musi przechwycić flagę przeciwników, po czym ma zapier... do własnej bazy nie gubiąc flagi wroga i nie tracąc własnej.
* '''One Shot One Kill''' – Jeden strzał, jeden frag. To samo co deathmatch, z tym że wszyscy na start dostają karabiny snajperskie i na starcie mają po 1HP. Śmieszne, nie?
* '''Team One Shot One Kill''' – nazwa Nazwa tego trybu w skrócie brzmi „TOSOK”. Tak trochę po swojsku. Schemat podobny do opisanego powyżej, z tym że gracze znów dzielą się na drużyny i nawalają do siebie. Wygrywa ta drużyna, która pokona wrogów. * '''Last Swiss Standing''' – kolejne Kolejne wariactwo. Dostępne są tu tylko nóż i granaty. Wygrywa ten, co ostatni zostanie na mapie w rundzie.
Oprócz tych są dostępne jeszcze tryby '''Survivor''' i jego wersja drużynowa, '''Pistol Frenzy''' czy '''Keep The Flag''' albo '''Hunt The Flag'''.
Anonimowy użytkownik