Otwórz menu główne

Zmiany

AssaultCube

Dodane 5 bajtów, 6 lat temu
M
brak opisu edycji
* '''Zwyczajni''' – zwykle zaczynają grać skuszeni małym rozmiarem klienta ewentualnie [[bot|botami]]. Po uruchomieniu i dostaniu się na serwer dziwią się, jak mogli uwierzyć screenom z oficjalnej strony gry, po czym wychodzą z niej i odinstalowują ją w cholerę.
* '''Pro''' – dla nich tryb gry nie ma znaczenia. Wchodzą i biją pół serwera.
* '''Cheaterzy''' – to samo, co wyżej, z tym że widać, że mają aimbota albo speedhacka, w skutek wskutek czego wszyscy votują za wywaleniem ich z serwera. Ci dostają kicka, zmieniają IP i wchodzą ponownie, tyle że na innym nicku. I tak aż do znudzenia...
* '''Przypadkowi''' – najczęściej klienci kafejek, tudzież uczniowie [[Gimnazjum|gimnazjów]] albo [[Liceum|liceów]] nie mający co robić na lekcji informatyki. Z rzadka zagrają w to telemarketerzy podczas przerwy w pracy.
* '''Nooby''' – dość pospolici. Są w każdej grze wieloosobowej, więc czemu i tu miało by ich nie być?
* Zabijają go boty w trybie ''Bad''.
* Gdy ma już komplet trzech granatów, chce zebrać kolejne, mimo że maksymalnie można mieć właśnie trzy.
* Jeśli gra w trybie multimultiplayer, to biega po mapie nie wykonując ani jednego podskoku i zostaje zabity przez przeciwnika z nożem.
* Kiedy odbezpiecza granat, to zamiast go od razu rzucić, biega z nim, po czym dziwi się, kiedy ten wybucha mu w rękach, a ''pszeciesz w Ceesie tak nie byuo!!''.
* Po odkryciu powyższej prawidłowości bawi się w kamikadze i po odbezpieczeniu granatu biegnie w stronę wrogów, wskutek czego ginie sam albo zostaje sfragowany.
2434

edycje