Otwórz menu główne

Zmiany

AssaultCube

Dodane 24 bajty, 5 lat temu
M
Naprawa linków
* '''Pistolet maszynowy''' – takie małe cudo dobre na średnie i dalsze dystanse. Jedna seria, a wróg leży. Jeśli przeciwnik go używał, to my leżymy.
* '''Shotgun''' – świetny na kamperów, ale nie nadaje się na szturm. Po strzale z bliska z wroga nie zostają nawet skarpetki.
* '''Karabin snajperski''' – po kiego grzyba do takiej gry snajperka? Nie wiem, jednak super [[pro|pr0]] umieją jej używać i nak{{cenzura3}}wiają z niej noobów niczym Stachanow węgiel, tym samym przodując w statystykach i doprowadzając do obłędu pozostałych graczy.
* '''Karabin''' – takie cuś jak snajperka, tyle że bez celownika optycznego. Właściwie mało kto tego używa, bo ani dobre do kampienia, ani do szturmowania.
* '''Pistolet(y)''' – jeden pistolet, a od czasu do czasu dwa, dzięki czemu możemy się poczuć jak bohaterowie filmów Johna Woo. Strzelają szybciej niż uzi.
* '''Pro''' – dla nich tryb gry nie ma znaczenia. Wchodzą i biją pół serwera.
* '''Cheaterzy''' – to samo, co wyżej, z tym że widać, że mają aimbota albo speedhacka, wskutek czego wszyscy votują za wywaleniem ich z serwera. Ci dostają kicka, zmieniają IP i wchodzą ponownie, tyle że na innym nicku. I tak aż do znudzenia...
* '''Przypadkowi''' – najczęściej klienci kafejek, tudzież uczniowie [[Gimnazjum|gimnazjów]] albo [[Liceumliceum ogólnokształcące|liceów]] nie mający co robić na lekcji informatyki. Z rzadka zagrają w to telemarketerzy podczas przerwy w pracy.
* '''Nooby''' – dość pospolici. Są w każdej grze wieloosobowej, więc czemu i tu miało by ich nie być?
* '''Członkowie klanów''' – ta grupa stanowi kombinację [[Maniak komputerowy|maniaków]] oraz graczy pro, przy czym biorąc pod uwagę liczbę klanów w AssaultCube, nie jest ich aż tak dużo na tle ogółu.
6529

edycji