Otwórz menu główne

TVP ABC

Obejrzyj ten film na YouTubie
Audycja jakich wiele w TVP
A oto i logo tego podłego kanału

TVP ABC – kanał telewizyjny sieci TVP przeznaczony dla dzieci i mający na celu wypranie ich mózgów tak, aby już nigdy nie zdecydowały się na inne telewizje (TVN , Polsat , Puls itp.). Pranie mózgów ma też na celu sprawienie, by ofiara zaczęła męczyć rodziców o wysłanie SMSa konkursowego za 4 złote.

HistoriaEdytuj

Utworzenie kanału dziecięcego TVP zostało oficjalnie zapowiedziane w styczniu 2013. Wtedy wpadnięto na pomysł że to dzieci kiedyś będą mogły opłacać telewizje. Jednak, że leniwość ludzka nie zna granic, wystartował on dopiero za rok, 15 lutego o godzinie 6:55. Zapewne powodem tego zdarzenia było usunięcie „Dobranocki”.

DziałanieEdytuj

Metoda kanału jest dziecinnie prosta: wraz z programami pozornie edukacyjnymi, wysyłany jest sygnał elektromagnetyczny wpływający na budowę mózgu dziecka. Stwierdzono ,że osoby, które oglądały TVP ABC, zatraciły cały majątek na konkursy kanału TVP.

Skutki uboczneEdytuj

Wpływanie na fale mózgowe ma swoje efekty uboczne. U ponad 69,69% dzieci stwierdzono niedoje nie mózgowe w zaawansowanym stopniu. Mimo to, kanał ten nie został zamknięty, gdyż uznano, że to nie jest nawet choroba.