Otwórz menu główne
Zdjęcie Teletubisiów z archiwum Talibów
Teletubisie naśladujący Beatlesów
Teletubisie mówią pa-pa!
Teletubisie gdy zabijają Bowsera w Mario Forever
Tulimyyy!
Teletubisie w każdym odcinku
Ooooooooooo!
Teletubisie i ich szczyt słownictwa
Proszę nie nosić czerwonej torebki, bo ktoś pomyśli że jesteś jednym z teledupisiów
Kabaret Pod Wyrwigroszem o Teletubisiach

Teletubisie (właśc. Teletubbies) – angielski serial telewizyjny, produkowany z myślą o najmłodszych widzach w wieku 1–4 lat w celu kształtowania ich homoseksualnych zachowań w dorosłym życiu. Jak każdy wie, bajka jest dziełem żydomasonokomunistów stworzonym w celu deprawowania polskich dzieci. Teletubisie swoim stylem bycia przypominają spokojne, ciche dzieci w wieku przedszkolnym, jednak w ich umysłach kryje się homoseksualny instynkt i tylko czekają, aby straszyć małe dzieci. Wszystkie Teletubisie mają na brzuchach telewizory, na których po emisji programu oglądają nieodpowiednie dla młodych widzów filmy.

Spis treści

PostacieEdytuj

Tinky WinkyEdytuj

Najstarszy z teletubisiów, przyczyna torebkowej afery. Na jego orientację seksualną wskazuje nieomylnie jego czerwona, damska torebka, fioletowy kolor oraz antenka w kształcie trójkąta.

DipsyEdytuj

Zielony teletubiś z prostą antenką, posiadacz łaciatego kapelusza. Krewny Shreka, nazywany inaczej Trzypsy. To właśnie on jest autorem słynnej sentencji nikt nas nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne, którą wygłosił po tym, jak jego biało-czarny cylinder zafarbował się w praniu.

Laa-LaaEdytuj

Jej żółta, poskręcana antenka budzi dwuznaczne skojarzenia, tak samo jak pomarańczowa piłka. Ustalono bez najmniejszych wątpliwości, że to właśnie jej telewizorek znakomicie odbiera dzieło szatana.

PoEdytuj

Najmniejszy, czerwony teletubiś płci nieznanej. Antenka w kształcie koła aż się prosi, żeby wstawić w nią satanistyczną pacyfkę. Warto dodać, że Po po niemiecku oznacza tę część ciała, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Wystarczy pomyśleć o reakcji biednych niemieckich dzieci, które oglądając program widzą ulubionego bohatera krzyczącego Dupa, dupa, dupa!. Gdy jedzie na swym pojeździe o napędzie nożnym, wydaje odgłos, który po przetworzeniu w translatorze brzmi: Pati, pati, pati. Pierwowzór Po z filmu Kung Fu Panda. Ulubieniec wyborców PO. Najczęściej wyzywa innych używając określenia cio to.

Mroczny TeletubiśEdytuj

Zwany także Mhroczhnhym Thelhethubhishiem. Jest jak Yeti - niby jest, ale nikt go nie widział. Wiadomo, że jest czarny, ma czerwone oczy i antenkę w kształcie pentagramu. Propaguje satanizm wśród najmłodszych.

SłońceEdytuj

Jedyny prawdziwy niemowlak w świecie Teletubisiów. Jak każde słońce, wschodzi i zachodzi. Przed każdym ważnym wydarzeniem złowieszczo się śmieje, niczym czarny charakter z amerykańskiego thrillera.

Odkurzaczyk NonoEdytuj

 
Teletubisie w wersji koreańskiej

Sprzątacz w teletubisiowym (a może teletubisiastym?) domku. Nikt mu nie płaci za wykonywaną pracę. Ma długą tubę, którą ssie dosłownie wszystko – to, czym nabrudzą właściciele domku, a nawet różne przedmioty. Wykazuje inteligecję większą niż wszystkie Teletubisie razem wzięte. Gadające i jeżdżące zabawki w kształcie Nono są już od wielu lat hitem w przedszkolach.

Gadające pryszniceEdytuj

Zaprojektowane początkowo, aby Teletubisie mogły brać prysznic oraz zabijać Żydów Cyklonem B poza domem. Wkrótce zardzewiały od nieużywania (w końcu kamery nie nagrywają zapachu, a Teletubisie czystością nie grzeszą) a po odnowieniu zyskały nową funkcję - wkurzania widzów. Wysuwają się z podłoża (potrafią przebić się przez metalową podłogę domu lub granitowe podłoże) gadając jakieś bzdury, zajmują się też duszeniem intruzów.

KwiatkiEdytuj

Piszczące przeraźliwie cienkimi głosikami kwiatki są bożyszczem pokemonów i emo.

KrólikiEdytuj

Jedyne stworzenia w serialu, które nie umieją mówić. Rozmnażają się jak króliki i wszędzie zostawiają bobki.

WiatrakEdytuj

Teletubisie są monoteistyczne, a ich bóstwem jest Wszechmocny Wiatrak. Prawdopodobnie nadaje Radio Maryja bezpośrednio do umysłów teledupisi. Gdy pod wpływem pierda zaczyna się kręcić, wszystko zamiera, a Teletubbiesy stają przed nim i rozpoczynają swą najważniejszą kwestię: Ooooooooo!

Dom TeletubisiówEdytuj

Nora wydrążona w ziemi o ścianach obitych folią aluminiową. Miejsce stałego pobytu Nono - urządził tam melinę. Znajdujące się w nim urządzenia są marzeniem każdego trzylatka. Wyposażenie:

  • Maszyna do telegrzanek – wielki toster produkujący telegrzanki i wrzucający je prosto do talerzy.
  • Gadający słup – komputer z różnymi dźwigniami, służy Teletubisiom do gry w Tibię.
  • Telemyjki – pseudo gąbki we wstrętnym różowym kolorze dzięki którym Teletubisie utrzymują higienę.
  • Maszyna do tubisiowego kremu – urządzenie wytwarzające różowy, obleśny krem. Wyrzuca go z siebie w sposób i z dźwiękami wymiotowania.
  • Zjeżdżalnia – zaczyna się na szczycie domku i wpada do środka. Na początku każdego odcinka Tubisie potrafią wspiąć się w niej pod górę, jednak w trakcie muszą wychodzić drzwiami. Podczas deszczu świetnie zbiera wodę.
  • Teltubsiowe łóżka – jako kołdra służy folia aluminiowa (potocznie zwana pazłotkiem (?)), pozornie teletubisie śpią oddzielnie.

CiekawostkiEdytuj

  • W angielskiej wersji Teletubisie mają inną płeć (tzn. Trynky i Trzypsy są płci żeńskiej, a Lala i Dupa na odwrót) co czyni spór o torebkę bezzasadnym.
  • Niektórzy uważają, że płeć Teletubisiów jest w ogóle nie do opisania przez przeciętnego człowieka, można wyróżnić co najmniej 21 płci tych stworzeń.
  • Podobno między teletubisiami istniała sekta „Dziecka Słońca”.