Otwórz menu główne

Witam wszystkich nowych (i starych) użytkowników Nonsensopedii. Jako nowy administrator pozwoliłem sobie wystosować do was list otwarty, który, jak mam nadzieję, przekaże wam moją światłą misję.

Jak wszyscy wiemy, Nonsensopedia jest miejscem nieskrępowanej zabawy, humoru, parodii, po prostu nonsensu. Niestety, są tu również obecne osoby, które bezmyślnie i nieumyślnie psują reputację tego szanownego kompendium jedynej i słusznej wiedzy. Owe osoby niszczą artykuły i samą Nonsensopedię, nawet (być może) o tym nie wiedząc. Jak to możliwe? To bardzo proste. Chodzi o wrzucanie na siłę do Nonsensopedii dwa znane nazwiska. Są to Chuck Norris i Tadeusz Rydzyk.

Owszem, kiedyś to nawet było zabawne, sam w tym brałem udział, ale gdy w świecie mediów o tym ucichło, na Nonsensopedii rozbestwił się najazd Norrisa i Rydzyka.

APELUJĘ do was, drodzy Nonpedyści! Dajcie se siana i odpuśćcie sobie wrzucanie owych nazwisk w artykuły, bo ani to śmieszne, ani zabawne, a wręcz żałosne! My, admini, będziemy to skrupulatnie usuwać, więc robienie kolejnych i kolejnych artykułów o Norrisie i Rydzyku to marnotrawstwo i waszego, i naszego czasu.

Mam nadzieję, że przemówiłem wam do rozumu.

messer hani, MD.

PS. Powyższy tekst tyczy się również Rysia z Klanu :D
PS.PS. Uwaga! Usilne odtwarzanie wszystkich skasowanych przez administrację artykułów grozi zablokowaniem, a nawet posmakowaniem Mocy Banana!
PS.PS.PS. Mała prośba od Ala Capone: Ludzie kategoryzujcie artykuły po ich napisaniu! Szlag może człowieka trafić... Z góry dziękuję.