Otwórz menu główne

Naprawdę chcesz się ze mną skontaktować? No dobrze. Najłatwiej jest poprzez stronę dyskusji na Nonsensopedii, bądź na jakimkolwiek innym projekcie na serwerach Wikii, zwłaszcza, gdy się na nim udzielam. Staram się odpowiadać jak najszybciej, trwa to maksymalnie kilka godzin. Są też inne formy komunikacji:

  • Kanał ##nonsensopedia w sieci freenode – wejdź za pomocą bramki bądź klienta na IRC, tam pytaj o Szklarza. Może się zdarzyć, że nie ma mnie na kanale, lub jestem pod innym nickiem. W każdym bądź razie, krzycz jak najgłośniej, że chcesz do mnie i cierpliwie poczekaj.
  • Czasem (raz na miesiąc?) bywam na czacie Centrum Społeczności. Jest mała szansa, że trafisz na mnie, ale próbować zawsze można.
  • Jeśli jesteś zdesperowany, pisz na GG, numer to 38921667. Ostrzegam tylko, że zaglądam tam czasem raz na dzień, a czasem raz na miesiąc i różnie może z tym być.
  • Numeru telefonu w zasadzie nie ma tu nikt, więc ta droga komunikacji odpada. Chyba, że by się paliło, a Ty nie jesteś pospolitym trollem, wtedy szukaj, a znajdziesz. Być może.

Innych dróg komunikacji nie przewiduję. Możliwe, że znajdziesz mnie w jakimś innym miejscu jeszcze, ale daj wtedy spokój, niech sprawy Nonsy pozostaną na Nonsie.